Blat 600/38mm Samara Sand 5342 RS 4100
BLATMIELEC-0059
Przeglądasz ofertę archiwalną
-
ProducentKronospan
-
Podatek VAT23,00%
-
Waga60,0kg
-
Koszt WysyłkiUstalany Indywidulanie po wprowadzeniu zamówienia - przed dokonaniem płatności
-
Profil ZaobleniaPromień 3mm
-
Grubość38mm
-
Grupa ProduktowaBlaty kuchenne
-
Struktura PowierzchniRS - Struktura Kamienia
-
Wymiar całkowity4100x600
Opis towaru
Blaty firmy Kronospan wykonane są z płyty wiórowej grubości 38 mm oraz niezwykle trwałego i odpornego na zarysowania laminatu HPL . Dzięki unikalnej technologi produkcji powierzchnie blatów doskonale oddają naturalne wzory kamienia oraz drewna. Kolorystyka blatów w znakomitej większości współgra z dekorami płyt wiórowych co daje ogromne możliwości przy projektowaniu kuchni
Co wyróżnia Blaty Kronospan:
- Łączenie laminatu z blatem zabezpieczone jest specjalną powłoką silikonową dzięki czemu ryzyko wniknięcia wilgoci pod laminat jest bliskie zeru.
- Front blatu jest zakończony fabrycznym zaobleniem bez widocznych łączeń , co sprawia że blat ma niepowtarzalny wygląd. Nie ma również ryzyka odklejania się laminatu tak jak ma to miejsce w blatach z doklejaną krawędzią przednią.
- Laminaty Hpl używane do produkcji blatów, dzięki specjalnej technologi produkcji, są wyjątkowo łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu.
- Tylna krawędź blatu jest fabrycznie oklejona dzięki czemu wilgoć nie wnika wewnątrz blatu.
- Blaty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty wymagane prawem zarówno polskim jak i europejskim
W uwagach do zamówienia prosimy o podanie długości na jakie ma być przycięty blat oraz informacji o dodatkowych usługach takich jak oklejanie krawędzi czy wycinanie otworów.
Cechy towaru
-
Podatek VAT23,00%
-
Waga60,0kg
-
Koszt WysyłkiUstalany Indywidulanie po wprowadzeniu zamówienia - przed dokonaniem płatności
-
Profil ZaobleniaPromień 3mm
-
Grubość38mm
-
Grupa ProduktowaBlaty kuchenne
-
Struktura PowierzchniRS - Struktura Kamienia
-
Wymiar całkowity4100x600
-
Wysokość4 cm
-
Długość410 cm
-
Szerokość60 cm
Opinie
Masz ten towar?
Aby dodać opinię i ocenić towar musisz być zalogowany.